Pliki do pobrania Mapa strony
 
 
 
 
Nasza Oferta - Maszyny
 
Sator – Made by Farmers

Maszyny stworzone przez rolników dla rolnikow

Marka Sator powstała w 2008 roku i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku rolniczego w Polsce i na świecie.

Nasze maszyny to połączenie nowoczesność oraz doświadczenia. Jesteśmy stale otwarci na nowe pomysły, poszukujemy świeżych idei, dlatego nasze maszyny są owocem nieustannego dialogu pomiędzy producentami warzyw, projektantami i działem produkcyjnym. 

Cenne informacje i uwagi, które otrzymujemy od rolników, trafiają do wykwalifikowanej kadry projektantów, która używając nowoczesnego oprogramowania tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne, chronione patentami.

Doświadczona załoga działu produkcyjnego, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i narzędzi, wciela projekty w życie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasze produkty najlepiej spełniają stawiane przed nimi wymagania oraz pozwolą na pracę ze zwiększoną wydajnością przy zachowaniu łatwości obsługi i trwałości urządzeń.

Zaufali nam klienci nie tylko z Polski, ale także z Finlandii, Rumunii, Francji, Białorusi, Włoch, Niemiec, Serbii i Chorwacji. Skutecznie konkurujemy ze znanymi światowymi markami, gdyż Sator to najlepsze połączenie ceny i jakości!

 
 
   
 
Copyright © 2024 SATOR. Wszelkie prawa zastrzeżone Projektowanie stron www iPolska