Pliki do pobrania Mapa strony
 
 
 
 
Oferta
 
Compakt

Lekki, zwarty model kombajnu zaprojektowany z myślą o współpracy z małymi traktorami. Compakt przeznaczony jest do zbioru warzyw korzeniowych, takich jak marchew, pietruszka, rzepa, buraczek czerwony, pasternak, czarna rzodkiew czy seler.  Jest sprawdzonym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które cenią sobie wydajność i niezawodność oraz przystępną cenę maszyny.

Nasz kombajn oferuje wiele ulepszeń technologicznych w stosunku do konkurencyjnych marek.

Pomimo niewielkich rozmiarów, Compakt jest wyposażony w jeden z najdłuższych lifterów na rynku, w klasie kombajnów półzawieszanych. Pozwala to zachować ergonomię pracy i gwarantuje doskonałą widoczność elementu pobierającego warzywa.

Kolejnym atutem maszyny są pasy liftera o zróżnicowanej długości. Takie rozwiązanie umożliwia płynne i bezawaryjne odprowadzanie naci i liści znad noży ogławiających, redukując znacznie przerwy związane z oczyszczeniem maszyny z odpadu.

Niezależny układ hydrauliczny napędzany 2-sekcyjną pompą to standardowe wyposażenie naszych kombajnów. Compakt do pracy wymaga jedynie WOM oraz przyłącza elektrycznego, co sprawia, że będzie on współpracował także ze starszymi typami traktorów.

 
 
   
 
Copyright © 2024 SATOR. Wszelkie prawa zastrzeżone Projektowanie stron www iPolska